ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Výhradní distributor ZIVA

Výhradní distributor ZIVA

Příběh ZIVY začíná odvážným snem, vytrvalou prací, svobodným duchem a samozřejmě láskou. Zakladatel společnosti David Barr založil společnost ZIVA v roce 2007. To, co začalo v Šanghaji, je nyní globální značku ve fitness odvětví, kterou naleznete ve více než 80 zemích světa. ZIVA se zaměřuje na výrobu vysoce kvalitního a odolného vybavení pro trénink, které je určeno pro sportovce a fitness nadšence.

Produkty ZIVA zahrnují širokou škálu vybavení, jako jsou například činky, kettlebelly, medicinbaly a další fitness příslušenství. Společnost klade důraz na inovaci a design a snaží se vytvářet produkty, které jsou nejen funkční, ale také esteticky příjemné a atraktivní.

ZIVA také spolupracuje s fitness kluby, hotelovými řetězci a dalšími podniky v oblasti fitness, aby jim poskytla kvalitní a inovativní vybavení pro trénink. Společnost se také snaží minimalizovat negativní vliv na životní prostředí, používá ekologické materiály a postupy výroby.

ZIVA - to je svět nové dimenze příslušenství, kde funkčnost ani design nejsou limitovány. Precizní zpracování, prvotřídní materiály a unikátní vzhled, to jsou hlavní atributy značky ZIVA – The way of life.

Líbí se Vám, jaká fitness děláme?

Ozvěte se nám. Rádi se s Vámi pobavíme o realizaci Vašeho plánu. Pro naše klienty nabízíme návrh fitness centra zdarma.

Chci návrh zdarma
Kontaktujte nás

Kontakt

Fitness pro trade s.r.o.
Želatovice 147
Přerov, 751 16

info@fitness-pro.cz 770 180 254

Naše služby

Produkty

Reference

Facebook Instagram

© Fitness pro trade s.r.o. 2024 – Všechna práva vyhrazena

Fitness Pro